Football Cuppers viimase 16 ringi kokkuvõte – osa 2/2

Fitzwilliam 3:3 Püha Johannes ’s (St Johnsi võit penaltis 4:3) (0:2 HT)

Fitzwilliam: Warne, Lennuk, Painter, Dunn-Massey, Whiting, Hobbs, Rutzler, Hickey, Yves-Colin, Sandbach, Emanuel Subs: Donnelly, Roniek, Neat

Väravalööjad: Sandbach, Rutzler, Hobbs

St John’s: Ballard, Horan, Woss, Richards, Hilton, Drysdale, Letrilliart, Filippa, Sedlak, Brown, Gaskell Subs: Selway, Smith, Baha

Väravalööjad: Selway, Gaskell x2

viise, kuidas oma tüdruksõbra välja süüa

Äge, kuid enamasti meeleolukas heitlus Fitzi ja tugevalt soositud St John’si vahel andis mängu, mis võtab kokku Cuppersi jalgpalli vaimu ja tähtsuse. Vooru ainus Esiliiga kokkupõrge vastas kindlasti oma mängueelsele arvestusele ja andis klassika, mis erutas kohaletulnud fänne.

Mäng algas meeletus tempos, kohe esimesest vilest peale lendasid tõrjed. Katastroof tabas John’si varakult, sest paremkaitsja Antoni Woss sai Tom Hickey väljakutse tõttu vigastada ja ta tuli viia Addenbrooke’i juba 5 minuti pärast. Selway asendas Wossi, kui John’s oma klassi näitas, vahetades sujuvalt positsioone ümber, et Fitzi aeglast algust ära kasutada. Horani pika tsenderduse pall leidis esimesel aastal vasakult äärelt Charlie Selway, kes palli rahulikult maha võttis ja 15. minutil pealetungist Warne'ist mööda söötis. Fitz hakkas oma jalgu leidma, saades tuge kurikuulsale firmale Fitz Firm, kes ilmus arvuliselt, ja hakkasid ähvardavamad välja nägema. Erakordne vaatepilt jalgpallis avanes seejärel, kui nurga tagant kasti lükkamise eest määrati penalti, kuid kohtunik ei teadnud ilmselgelt Premier League'i reeglist selliste otsuste vastuvõtmist. See andis Fitzile kuldse võimaluse viigistada, kuid Johni väravavaht Alex Ballard lõi Tom Hickey penaltist vapustava tõrje, kuna Fitzi penaltihädad jätkusid pärast Painteri 1:0 kaotust hooaja alguses Downingile. John's kasutas peagi pärast seda, kui Martin Letrilliart sooritas suurepärase sööte, mille Alex Gaskell kahe jardi kauguselt oma näost võrku lõi. Paljud kohalviibinud CUAFC fännid pidid saama šoki pärast, kui nägid, et Gaskell palli tegelikult võrku lõi.

Kuna Fitz jõudis üles ronida, võttis ta pärast inspireerivat meeskonnavestlust end kokku ja talle esitati mitu klassikalist Fitzi jalgpallilaulu (Away in a Manger ja Oh Fitzwilliam!). Toest ärgatuna tõstis Fitz oma mängu ja pani Johni kohe surve alla, ilma selgeid võimalusi loomata. Peab ütlema, et John’s tuli teiseks poolajaks välja, nagu oleks mäng juba võidetud. Tavaliselt võõrsil nii tõhusalt mõjunud Andrea Filippa ainsaks sisuliseks panuseks mängu oli see, et ta kogus Fitzi raske vea eest tormaka kättemaksu eest kollase kaardi, kuna see jäi domineeriva keskkaitsja paari Tom Richardsi ja Nick Hiltoni hooleks. kandma Jaani külge. Peter Rutzlerilt kulus hetk maagiat, et mäng pea peale pöörata, kui ta 25 jardi kauguselt vasakult vastu väravavahti lõi karjumise, viies seisu 2:1. Hoogsas ja Johni põrises otsis Fitz viigivärava ning viigistas lõpuks 25 minutiga Sandbachi, kes kasutas ära haruldase vea St Johnsile.

Hävitatud John’s oli sunnitud end kokku võtma ja tegi seda. Pärast seda, kui Martin Sedlak suutis Warne'ilt suurejoonelise tõrje tõrjuda, läks John’s 15 minutiga juhtima, kui Alex Gaskell tõusis kõrgele, mattes raske pealöögi tagumise posti juurde tagasi üle luhtunud Warne'i. John’s kaitses suurepäraselt, jätmata selgeid väravavõimalusi, kuna Fitzi meeleheitlik tagasitulek sai 5 minutiga topeltlöögi. Keeper Warne oli sunnitud jalavigastuse tõttu lahkuma. Alguses kardeti, et see on peaaegu sama halb kui 'murdunud käsi', mille ta sai aasta alguses, millele järgnes keskpoolkaitsja Tom Hickey vigastus. Kuna Fitzi fännid lõid väravasse keskpoolaja ja jäid oma alustava keskpoolkaitsja vahele, kartsid Fitzi fännid halvimat. Ent vapustava südameavaldusega viskas Fitz mängu viimastel minutitel kõik St Johnsile ja sai oma tasu, kui Hobbs pidi kasutama nurgalöögist väravaid, kui kella oli jäänud vaid sekundid.

Troonide mängu meemide 8. hooaja 4. osa

Hilise avalöögi tõttu läks mäng otse penaltiteni. Esimesed kuus penaltit olid edukad, viigistades seisu 3:3. Alex Ballard kordas oma esimese poolaja kangelaslikkust, päästes hiilgavalt Yves-Colini penaltist. Martin Sedlak vormistas seisuks 4:3, kui Fitzi 5. penaltiga sai Neati surve alla. Temast vasakule jääv päästsukeldumine tähendas, et Ballard oli Johni kangelane, kuna võõrsil toetatud tugi viidi deliiriumisse.

Klassikaline karikavõistlus, kus on palju tegevust kogu väljakul. St John’s Juggernaut veereb edasi, et tervitada Girtonit St Legends Parki veerandfinaalis.

Johni tassid

Fitz ja Johns rivistuvad penaltitele, kui valgus hämardub.

Püha Katariina 3:4 Girton (2:2 HT)

St Catherine's: Briggs, Cummings, Holt, Hall, Lane, Allen, Crease, Yip, DeJong, Radzevicius, Burr Subs: Alloo, Butterworth, Goh

narnia cast siis ja praegu 2016

Väravalööjad: DeJong x2, Holt

Girton: Brizzi, Savitsky, Day, Pennell, Trifunovic, Ballantyne, Monks, Ritter, Mandel, Fisher, Yun

Väravalööjad: Savitsky x2, Ritter (p), Yun

Catz ja Girton ei oleks võinud sellesse karikavõistlusse astuda erineva varandusega. Girton jäi teises liigas võitmatuks, samas kui Catz jäi Premier League'i viimaseks 0 punktiks. Catz suutis oma rivi siiski tugevdada, kuna võitlusse astusid 38-aastane DOS ja debütant Matt DeJong.

DeJong andis võimaluse palli üleval hoida ründajana, millest Catzil kogu periood puudust tundus, luues võimalusi algusest peale. Tal ei kulunud kaua aega, et avada oma Catzi konto, mis avas skoori Dean Holti nurgalöögi pealöögist. Vaid mõni minut hiljem leidis Catz end 2:0 eduseisust, pärast seda, kui järjekordne settpallimeeskond lõppes Jonny Crease'iga, kes kindlustas, et ta ei pea enam terve aasta õigel ajal tööd ära andma, mängides oma DOS-i ja juhendaja DeJongi eest, et oma teise väravasse lüüa. vaste. Girton vastas Savitsky vahendusel, kes Ritteri karistuslöögist tormakas löögiga koju lendas. Girton sai seejärel penalti pärast seda, kui Dean Holt vikatas Fisheri mängus, mis oleks nõudnud päeva kivimüüri penalti, kui Dungay poleks 93. minutil Trinity eest ära teinud. Penalti realiseeriti ja poolajaks jäi seisuks 2:2.

Pärast poolaega tuli Catz uuesti välja ja asus kiiresti juhtima. Holti karistuslöök pääses kõigist mööda, vaatamata Catz’s Halli põlastusväärsetele väidetele, et tabas löögi ja väravat, et leida tee võrku. Aupaklikust võõrsil toetatud toetusest ergutatuna tuli Girton tugevalt tagasi, kui Yun lõi kogu mängu ainsa avamängu värava, uhke pealöögi Mandli tsenderduse väravast. Girton asus peagi juhtima, kui Savitsky lõi paremalt äärelt järjekordse löögi väravasse ja nad suutsid lõpuni vastu pidada, isegi kui hilisel ajal ei võetud värav. Tihe heitlus, kuid lõpuks on Girton see, kes sõidab veerandfinaalis St John’sisse.

Robinson 4:0 Homerton (2:0 HT)

miks britney ja justin lahku läksid

Robinson: Harrison, Uppal, Marino Woods, Edwards, Donega, Bacon, Luque Lora, Cotterell, Kaplan, Sibley Subs: Sharma

Väravalööjad: Bacon (2), Cotterell, Kaplan

Homerton: Evans, Cozens, Skipper, Borwn, Gouldbourne, Dodd, Mack, Draper, Minkovski, Jones, Okoruwa Varus: Cawthorne

Robinson pääses karikasarja veerandfinaali, võites Homertoni üle veenvalt. Robinson alustas mängu hästi ja oli viie minuti järel eduseisus, kui Baconi võimas 25 jardi karistuslöök ülemisse nurka lendas. Homerton kogunes ja tuli mängu tagasi ning 20 minuti pärast oli Homertonil esimene reaalne võimalus, kui Mack lõi latti. Robinson lõi aga peagi teise värava, kui Baconi kaugvise langes lõpuks Kaplani kätte, kes viis palli üles kapten Cotterellile, et lüüa alumisse nurka. Homertonil oli võimalus mängu tagasi saada, kui Minkovski pääses selja taha, kuid Harrison suutis tema madala löögi alumisse nurka tõrjuda, kui Robinson tõrjus palli minema ja läks poolajaks 2:0 juhtima.

Teine poolaeg kulges meeletu tempoga ja Robinsoni võidu kindlustamiseks kulus uskumatu värav. Homertoni väravavaht puhastas palli väljakult ainult Tom ‘Stankovic’ Baconi jaoks, kes murdis palli hulljulgelt pooljoonelt üle väravavahi pea ja võrku. Võit lõppes siis, kui Uppal mängis Kaplani läbi, kes palli pooleldi palli kaugemasse nurka lendas, et saata Robinson veerandfinaali. Nad mängivad võõrsil kõrgelt hinnatud Jeesuse poolega ja Robinson loodab jõuda kolledži ajaloo esimese karikasarja poolfinaali.