Robinson Edge mööda Jeesust tihedas mängus

Jeesus 11–17 Robinson

Pidage meeles, pidage meeles 5. novembrit, kuna see pakkus kolledži ragbikalendris ühed tihedaimad võitlused. Võitmatu Downing mängis Selwyniga võrdse võiduseeriaga, samal ajal kui City Millle Pembroke lootis end viletsusest välja tõsta St. Johni poolel. Tumeda hobuse tiitlipretendendid põrkasid samuti kokku, Jeesus mängis Robinsoni võõrustajana. Jeesus lootis sel tormilisel pärastlõunal kätte maksta tugevale Robinsoni poolele, kes suutis eelmisel hooajal nende vastu viigistada ja võita.

Hancock püüab rivist hästi kinni. (Foto: Viv Sharma)

Olles eelmisel hooajal neile esimest korda ajaloos kaotanud, tulistasid nad kõiki silindreid, hoolimata ilmsetest puudumistest, nagu kapten Henry Rose ja täis esirida. Esimesel poolajal vastutuult suutis Robinson hästi Jeesuse rünnakut ohjeldada, realiseerides isegi penalti, enne kui läks poolajal 6:3 sisse – mõlemad meeskonnad olid füüsilisest esimesest poolajast löödud ja muljutud. Kaardid nüüd City Millle'is, mõlemad meeskonnad olid teadlikud, et selle otsustab teine ​​poolaeg. Robinson, kellel on jõuline pakk, otsejooksukeskused ja Pollocki osav löökmäng, lõi teise poolaja alguses värava, kui hoop Pete Hall põrkas läbi väravajoone kaitsest, et end hüsteeriliselt tähistada.

Jeesus kogunes hea faasimänguga ja osav number 10 Luscombe mängis ühe tsentritest ohtlikuks pausiks läbi. Tundus, et Pritchardi ebatõenäoline viimane löök poolajal palli üle joone hoidis, kuid ilma TMO-d kasutamata andis kohtunik Jesusele 5 punkti, mis viis kohtumise närviliseks seisuks 11:10 kodumeeskonna kasuks. Sparkhall, Commin ja Francois paistsid kõik soovivat Jeesuse tagaliinist läbi murda, kuid mõned head tõrjed ja Robinsoni vigaderohke paanikaperiood põhjustasid tohutut frustratsiooni, meeskond lootis tuulele ja Pollocki suurepärasele löömisele, et hoida neid heas ründes. positsioonid.

Kohtunikul on raske. (Foto: Viv Sharma)

Lõpuks leidis Binson väljapääsu, jällegi läbi ebatõenäolise kangelase Pete Halli, kes on ilmselt rohkem tuntud oma Lucy Cavendishi tüdrukute kallal kihutamise kui mis tahes tõelise ragbioskuse poolest. Ent turske insener lõi end läbi väsinud kaitse, viies Robinsoni 17:11 ette, mille tulemusel õnnestus neil klammerduda Sandowi ja Hancocki rivistuses, millest viimane koondas vägesid. pidi olema inspireeriv kõne, milleni on jäänud kümme minutit. Näib, et Robinson-Selwyni matš saab olema tõeliselt pöördeline.